RN73R2ETTD34R0B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD34R0B25
JLCPCB Part #
C2611261
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS