RN73R1JTTD7680C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7680C50
JLCPCB Part #
C2518814
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 768Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS