RN73R2ETTD2150D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2150D50
JLCPCB Part #
C2605652
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS