SG73S2ETTD4751D
MFR.Part #
SG73S2ETTD4751D
JLCPCB Part #
C4200310
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS