RN73H2BTTD1603D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1603D25
JLCPCB Part #
C2542446
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS