RN73H1JTTD3362F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3362F50
JLCPCB Part #
C4222584
Description
100mW 33.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS