HV732ATTD2674F
MFR.Part #
HV732ATTD2674F
JLCPCB Part #
C3966626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS