SG73S2ETTD3R3G
MFR.Part #
SG73S2ETTD3R3G
JLCPCB Part #
C3950700
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS