SR732BTTD6R65F
MFR.Part #
SR732BTTD6R65F
JLCPCB Part #
C2599811
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS