SG73S2ETTD393G
MFR.Part #
SG73S2ETTD393G
JLCPCB Part #
C4141841
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS