WK73R2BTTD14R0F
MFR.Part #
WK73R2BTTD14R0F
JLCPCB Part #
C6751061
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS