SG73S2ETTD2403F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2403F
JLCPCB Part #
C4350369
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS