SG73S2ATTD2403F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2403F
JLCPCB Part #
C4081637
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS