SG73S2ETTD2203F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2203F
JLCPCB Part #
C3929444
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS