SG73S2ERTTD4301D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4301D
JLCPCB Part #
C7312761
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS