RK73G2ATTD1542D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1542D
JLCPCB Part #
C6181889
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS