SG73S2ARTTD4301D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4301D
JLCPCB Part #
C6487226
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS