SG73S2ERTTD1242F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1242F
JLCPCB Part #
C7079875
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS