RN73H2ATTD6981A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6981A10
JLCPCB Part #
C4099447
Description
125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS