SG73S2ERTTD5901D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5901D
JLCPCB Part #
C7080025
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS