RN73R2BTTD3161F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD3161F100
JLCPCB Part #
C2529741
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS