SG73S2E1RTTD44R2F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD44R2F
JLCPCB Part #
C7079763
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS