SG73S2ERTTD2103D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2103D
JLCPCB Part #
C7312604
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS