RN73R2ETTD8162D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8162D50
JLCPCB Part #
C2605543
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS