RN73H2BTTD1782B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1782B25
JLCPCB Part #
C2555888
Description
17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS