SG73S2E1RTTD40R2F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD40R2F
JLCPCB Part #
C6222325
Description
-55℃~+155℃ 1W 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS