SG73S2BTTD47R0D
MFR.Part #
SG73S2BTTD47R0D
JLCPCB Part #
C3963676
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS