SG73G1JTTD78R7D
MFR.Part #
SG73G1JTTD78R7D
JLCPCB Part #
C7076766
Description
-55℃~+155℃ 333mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS