SG73G2BTTD36R5D
MFR.Part #
SG73G2BTTD36R5D
JLCPCB Part #
C5910841
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS