SG73S2E1RTTD3162F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3162F
JLCPCB Part #
C5752998
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS