SG73S2ERTTD93R1F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD93R1F
JLCPCB Part #
C7080087
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS