SLR1TTE44R2F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE44R2F
JLCPCB Part #
C4259182
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS