AA1210FR-071K24L
MFR.Part #
AA1210FR-071K24L
JLCPCB Part #
C5933783
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS