SG73S2E1RTTD18R7F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD18R7F
JLCPCB Part #
C7079678
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS