RN731ETTP1740C25
MFR.Part #
RN731ETTP1740C25
JLCPCB Part #
C4201709
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS