SG73S2E1RTTD28R7F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD28R7F
JLCPCB Part #
C6487617
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS