SG73S2BTTD84R5D
MFR.Part #
SG73S2BTTD84R5D
JLCPCB Part #
C4158723
Description
-55℃~+155℃ 333mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS