RN731JTTD81R6C50
MFR.Part #
RN731JTTD81R6C50
JLCPCB Part #
C3969623
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS