RK73H1ETTP4R42F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP4R42F
JLCPCB Part #
C276175
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS