SG73S2ETTD84R5D
MFR.Part #
SG73S2ETTD84R5D
JLCPCB Part #
C4028764
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS