SG73S2BTTD8060F
MFR.Part #
SG73S2BTTD8060F
JLCPCB Part #
C4063472
Description
-55℃~+155℃ 333mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS