RN732ATTD5832F10
MFR.Part #
RN732ATTD5832F10
JLCPCB Part #
C4347674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS