SG73P2BTTD8060F
MFR.Part #
SG73P2BTTD8060F
JLCPCB Part #
C4136538
Description
-55℃~+155℃ 333mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS