RN73H2ETTD2321A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2321A25
JLCPCB Part #
C3927510
Package
1210
Description
2.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS