RN73H2ATTD51R0F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD51R0F10
JLCPCB Part #
C2558568
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS