RN73H1JTTD1890D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1890D10
JLCPCB Part #
C4005019
Description
100mW 189Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS