HV732HRTTE9313D
MFR.Part #
HV732HRTTE9313D
JLCPCB Part #
C6638046
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS