RK73H2BRTTD5100F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD5100F
JLCPCB Part #
C2599320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS