SG73S2BTTD63R4D
MFR.Part #
SG73S2BTTD63R4D
JLCPCB Part #
C4019346
Description
-55℃~+155℃ 333mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS