SG73G2BTTD63R4D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD63R4D
JLCPCB Part #
C6220910
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS